телефон приймальні
+38 (0382) 79-47-26

    Громадське обговорення

    Структура Департаменту

    План роботи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради

    Відкритість органів управління у сфері освіти - відкриті дані

    Прозорість та інформаційна відкритість підпорядкованих закладів освіти

    Особистий прийом громадян

    Звернення громадян

    Доступ до публічної інформації

    Замовлення документів про освіту державного зразка у 2018 році

    Нормативна база

    Програми

    Дошкільна освіта

    Загальна середня освіта

    Методична робота

    На допомогу вчителям щодо впровадження нових Державних стандартів освіти

    Робота з обдарованими дітьми

    Виховна робота

    Державна підсумкова атестація 2018

    Готуємось до ЗНО-2018

    Оздоровлення 2018

    Хмельницька міська психолого-медико-педагогічна консультація

    Контакти

    Освітні заклади

    Новини

    Анонси

    Освітні сайти

    Охорона праці та безпека життєдіяльності

    Передовий педагогічний досвід

    Громадська рада при Департаменті освіти та науки

    ВАКАНСІЇ



    << Липень 2018 >>
    НдПн Вт Ср ЧтПт Сб
    1 2 3 4 5 6 7
    8 9 10 11 12 13 14
    15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30 31



 

Новини

 

Вітаємо найкращих юних науковців!!!

I місце

у секції «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем» відділення комп'ютерних наук

Бойко Борис Олексійович,

  учень 11 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького 

 (керівник Джуглій Володимир Миколайович, кандидат технічних наук ХНУ)

II місце

  у секції «Українська література» відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Попіль Дар'я Сергіївна,

  учениця 11 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького

 (керівник Софійчук Галина Калениківна, вчитель української мови та літератури)

II місце

 у секції «Історія України» відділення історії

Пасічник Дарина Василівна,

  учениця 10 класу технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами

м. Хмельницького імені Артема Мазура

  (керівник Михайлів Тарас Володимирович, вчитель історії)

II місце

у секції «Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка»

відділення технічних наук

Жилко Дмитро Олександрович,

 учень 11 класу Хмельницького ліцею № 17  

(керівник Поляк Сіма Юхимівна,  вчитель фізики)

III місце

 у секції «Німецька мова» відділення мовознавства

Губерченко Сталінада Андріанівна,

учениця 11 класу Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу 

(керівник Жарун Наталія Михайлівна, вчитель німецької мови)

III місце

у секції «Технології програмування» відділення комп'ютерних наук

Дядюк Антон Віталійович,  

учень 9 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка

 (керівники Свірневський Микола Сергійович,

доцент кафедри комп'ютерних наук та інформаційних технологій;

 Стукалова Ірина Володимирівна, учитель інформатики)

Вітаємо юних науковців! Сподіваємось, обраний вами шлях у вивченні науки не випадковий, і незабаром наукова спільнота України поповниться новими іменами!


24 Квітня 2018 р.


Останні новини

    Оголошення
    Оголошується конкурс на посаду директора Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1
    Наказ про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік в новій редакції
    Дитяча гуляночка
    Хмельницька змінна середня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів № 2 припиняється.
    30 червня 2018 року о 17:00 год. на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка відбудеться дитяча «Гуляночка»


©Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, 2009
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53
khmuosvita@ic.km.ua

© Всі права на матеріали сайту www.education.km.ua охороняються
у відповідності з законодавством України.
Копіювання матеріалів без посилання на джерело заборонено.
Розробка сайту