телефон приймальні
+38 (0382) 79-47-26

  Громадське обговорення

  Структура Департаменту

  План роботи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради

  Відкритість органів управління у сфері освіти - відкриті дані

  Прозорість та інформаційна відкритість підпорядкованих закладів освіти

  Особистий прийом громадян

  Звернення громадян

  Доступ до публічної інформації

  Замовлення документів про освіту державного зразка у 2018 році

  Нормативна база

  Програми

  Дошкільна освіта

  Загальна середня освіта

  Методична робота

  На допомогу вчителям щодо впровадження нових Державних стандартів освіти

  Робота з обдарованими дітьми

  Виховна робота

  Державна підсумкова атестація 2018

  Готуємось до ЗНО-2018

  Оздоровлення 2018

  Хмельницька міська психолого-медико-педагогічна консультація

  Контакти

  Освітні заклади

  Новини

  Анонси

  Освітні сайти

  Охорона праці та безпека життєдіяльності

  Передовий педагогічний досвід

  Громадська рада при Департаменті освіти та науки

  ВАКАНСІЇ  << Квітень 2018 >>
  НдПн Вт Ср ЧтПт Сб
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 

Новини

 
У Хмельницькому провели руханку за здоровий спосіб життя

     19 квітня 2018 року на СК «Поділля» за ініціативи Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та підтримки управління молоді та спорту, Департаменту освіти та науки, управління культури та туризму Хмельницької міської ради, студентів факультету початкової освіти та філології гуманітарно-педагогічної академії, дитячо-юнацької спортивної школи № 1 – проведено спортивно-оздоровчу руханку «В майбутнє – здоровими», що організована з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Руханку провела тренер з художньої гімнастики Олена Репйова. З вітальним словом до усіх учасників заходу звернувся міський голова Олександр Симчишин.

Метою заходу є залучення молоді міста до рухової активності, систематичних занять фізичною культурою та пропаганда здорового способу життя. Рухалося майже 1000 школярів та студентів міста Хмельницького. А майбутні вчителі – студенти факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії провели ще одну руханку. Детальніше у відеосюжеті

23 Квітня 2018 р.
Про стан будівництва НВК на Озерній

     Навчально-виховний комплекс на Залізняка, 32 (мікрорайон Озерна) станом на сьогодні має такий вигляд. Вже виділено понад 50 мільйонів гривень. Приміщення дитячого садка готове на 80%, проектна потужність 215 дітей. У приміщенні облаштована сучасна система вентиляції з рекуперацією, бомбосховище, сучасні групи, харчоблок, спортзал, актовий зал.

Приміщення школи розпочали будувати в серпні 2017 року. "Коробка" фактично готова. Площа приміщення складає 0,5 га. Проектна потужність 480 учнів. Площа усього комплексу – 2,3 га. Це найбільше будівництво освітнього закладу в області.

20 Квітня 2018 р.
3 травня у Хмельницькому відбудеться Форум сім’ї

     Підтримати та захистити українську сім'ю  запрошують депутатів, керівництво міста та краю, науковців, журналістів, освітян, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, релігійних і громадських організацій. Захід ініційований Громадським рухом «Україна за сім'ю», за підтримки Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та Міжфракційного депутатського об'єднання «За духовність, моральність і здоров'я України».

Зі слів координатора Форуму у Хмельницькій області Володимира Швеця, учасника "Руху усвідомленого батьківства», Форум відбудеться, щоб відстояти майбутнє українських родин та дітей. Україна входить в 30 "найстаріших" країн світу за часткою осіб віком 60 років і більше. За роки незалежності кількість українських дітей зменшилася в 2 рази (з 14 млн., до 7 млн.), але найстрашніше, що українська нація зменшується, лише за 2017 рік кількість населення скоротилася на 200 000 чоловік.

Організатори запрошують небайдужих до долі родини взяти участь у Форумі.
Всеукраїнський Форум сім'ї відбувся в Києві ще 14 березня. Аналогічні заходи проведуть у травні по всій Україні в рамках Тижня Сім'ї.

У Хмельницькому Форум сім'ї відбудеться 3 травня 2018 року о 10.00 в театрі ім. М. Старицького.

Довідки за телефоном: 067 296 38 26.

20 Квітня 2018 р.
Екскурсія у міській раді

     Сьогодні міська рада зустрічала шестикласників загальноосвітніх шкіл міста. Це учасники та переможці квестів та вікторин, проведених Хмельницькою міською радою протягом останніх двох років та спрямованих на виховання громадянської свідомості учнівської молоді.

Під час екскурсії школярі знайомились із будівлею міської ради, історією міського самоврядування, спілкувались із керуючим справами виконавчого комітету Юлією Сабій та уявляли себе в ролі міського голови, його заступників і депутатів. Юних хмельничан керуючий справами ознайомила із процесом формування та основними напрямками роботи виконавчого комітету міської ради та депутатського корпусу міста.

Зазначимо, що участь у сьогоднішній екскурсії взяли також представники Білоцерківської міської ради на чолі із секретарем ради Вадимом Кошелем, які завітали до Хмельницького аби перейняти досвід нашого міста щодо проведення таких проектів.

20 Квітня 2018 р.
Підбито підсумки другого міського конкурсу читців-декламаторів «Слово нації»

     У конкурсі взяли участь 66 учнів з усіх закладів загальної та середньої освіти та позашкільних закладів міста. Урочисте підбиття підсумків та нагородження переможців другого шкільного конкурсу читців-декламаторів «Слово нації» відбулося у Палаці творчості дітей та юнацтва.

Нагадаємо, 10 квітня юні декламатори та поети змагалися у двох номінаціях: «Читці» (виконання віршів українських, зокрема подільських поетів) та «Авторська поезія». Розподілялись учасники і за віковими категоріями. Молодша охоплювала дітей віком від 10 до 13 років, старша – від 14 до 17.

Кращих читців віршів рідного краю визначило компетентне журі під головуванням керуючої справами виконавчого комітету міської ради Юлії Сабій.

«Вітаю учасників конкурсу «Слово нації», щиро дякую усім, хто долучився до декламації віршів українською мовою. Чарівність української мови, сила слова, емоція, яка передається у віршованій поезії, прозвучали найпотужнішою силою кожного українця, силою, котра гуртує нас в єдину, непохитну, сильну й незалежну українську націю. Цей конкурс для вас, наші найкращі і найталановитіші діти», - наголосила Юлія Сабій, звертаючись до учасників конкурсу.

Як зазначила керуючий справами, переможці конкурсу читців-декламаторів «Слово нації» крім грамот Хмельницької міської ради та кубків отримають додатковий подарунок від міської влади – поїздку до Києва на екскурсію Верховною Радою України, яку заплановано на початок червня цього року.

На урочистому заході побувала делегація з міста Біла Церква на чолі з секретарем Білоцерківської міської ради Вадимом Кошелем. Детальніше

20 Квітня 2018 р.
Відбулася міська екологічна конференція «Ми і довкілля»

     19 квітня 2018 року на базі НВК № 4 відбулася міська конференція, присвячена Дню Землі. Учні, педагоги, представники влади, студенти та науковці мали прекрасну можливість поспілкуватися на екологічну тематику щодо збереження природних угідь Землі й окреслити шляхи вирішення нагальних проблем. На завершення конференції  відбулося висадження дерев на території НВК № 4 за участю представників Хмельницького міського лісового господарства.

20 Квітня 2018 р.
ОГОЛОШЕННЯ про відбір претендентів для призначення премії Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Хмельницького

     Відповідно до Положення про персональні премії Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Хмельницького, затвердженого рішенням тринадцятої сесії Хмельницької міської ради від 22.03.2017 року № 22, оголошується відбір претендентів для призначення премії Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Хмельницького.

Документи претендентів оформляються відповідно до Положення про персональні премії Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Хмельницького та приймаються до 30 травня 2018 року за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53,  каб. 29, Нагорна В.В. (тел. 79-46-52).

20 Квітня 2018 р.
Cемінар для педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти з питань інклюзивного навчання

     18 квітня у Хмельницькій загальноосвітній школі № 21 відбувся практичний семінар для педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти з питань інклюзивного навчання за участю завідувача кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктора педагогічних наук, професора С.П. Миронової та кандидата педагогічних наук Т.О. Докучиної. Дефектологи, логопеди, практичні психологи, асистенти учителів і вихователів, вихователі-методисти і заступники директорів з навчально-виховної роботи, вчителі-предметники практикувалися у складанні індивідуальної програми розвитку дітей із особливими освітніми потребами. Для корекційних та соціальних педагогів було проведено тренінг. Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами – один із основних напрямів розвитку Нової української школи.

19 Квітня 2018 р.
Готуй сани влітку…

     18.04.2018 року відбулася весняна сесія дитячої наукової школи для учнів - членів МАН України, які мають намір захищати наукові роботи у 2018-2019 навчальному році. 

 Хоча захист відбуватиметься в кінці грудня 2018 року, манівці вже розпочали активну підготовку.

195 юних дослідників консолідували свої зусилля з досвідченими науковцями.

 Секрети світу науки відкривали:

- Потапчук Євген Михайлович, завідувач кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету, доктор психологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України;

- Венгер Олександр Павлович, кандидат психологічних наук, викладач-методист Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ;

- Білошицький Сергій Володимирович, доктор політичних наук, доцент, кандидат історичних наук;

- Муравський Сергій Анатолійович, кандидат педагогічних наук;

- Драч Ілона Володимирівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Хмельницького національного університету;

- Каліночкіна Юлія Михайлівна, завідувач науково-методичного центру Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.

Щиро дякуємо за співпрацю!

19 Квітня 2018 р.
У міській раді відбувся семінар-практикум з ділової української мови для керівників виконавчих органів та комунальних підприємств

     З метою удосконалення знань та навичок з написання ділових паперів, вивчення прийомів використання мовних засобів під час оформлення офіційних розпорядчих документів, ділових листів у міській раді поведено семінар-практикум з ділової української мови для керівників виконавчих органів Хмельницької міської ради та комунальних підприємств. Його провели вчителі української мови шкіл міста, а саме: Алла Шпилюк, вчитель української мови та літератури, заступник директора з виховної роботи ліцею № 17, Галина Замрій, вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу № 9 та Вікторія Кальмучина, вчитель української мови та літератури навчально-виховного об'єднання № 5 імені Сергія Єфремова.

Слухачі семінару-практикуму поновили знання про особливості ділового мовлення, загальні вимоги до писемного ділового мовлення, фразеологію офіційно-ділового стилю, фонетику і графіку ділового тексту; удосконалили вміння вибору граматичної форми слова при складанні документа; закріпили навички грамотного письма.

«Мета семінару-практикуму – наголосити на найбільш розповсюджених у діловому мовленні помилках і дати можливість його учасникам зацікавитися темою, зануритися у проблему і далі розвиватися, тому що за одне заняття нереально вивчити все», - зазначила вчитель української мови та літератури Хмельницького ліцею № 17 Алла Шпилюк.

18 Квітня 2018 р.
19 квітня у Хмельницькому відбудеться прем’єрний показ художнього фільму «Тримай біля серця»

     У четвер, 19 квітня, о 17.30 в МКП – кінотеатр імені Т.Г. Шевченка (вул. Проскурівська, 40) відбудеться прем’єрний показ художнього фільму «Тримай біля серця».

За півгодини до початку сеансу (о 17.00) - прес-конференція з членами знімальної групи.

У Хмельницький представляти фільм приїдуть режисер Валерій Шалига, продюсер Василь Медяний та актор Олександр Нємченко. Детальніше. 

17 Квітня 2018 р.
Концепція розвитку кінотеатру ім. Т. Шевченка

     Днями відбулась презентація спільних напрацювань громадської ініціативи Proprostir, Агенції розвитку Хмельницького та Хмельницької міської ради щодо визначення стратегії розвитку споруди кінотеатру ім. Т. Шевченка.
Як зазначає заступник міського голови Володимир Гончарук, важливою перевагою представленого проекту є те, що він буде актуальний щонайменше двадцять років. Проект розроблявся на основі пропозицій хмельничан, зокрема більшість висловилася за те, щоб залишилася функція кінотеатру. Відтак, архітектори Proprostir у концепції залишили зал кінопоказу, проте дещо видозмінили – пропонують діючий кінозал розділити на два – менший для постійних показів фільмів, а інший – зробити залом-трансоформером, у якому крім фільмів можна буде проводити лекції, презентації, покази моди тощо.
Детальніше. 

16 Квітня 2018 р.
Резолюція міського круглого столу «Глобальне потепління – наслідки впливу на природне довкілля»

     12 квітня 2018 року на базі гімназії № 2 м. Хмельницького було проведено міський круглий стіл на тему «Глобальне потепління – наслідки впливу на природне довкілля». Обговорення здійснювалося за напрямами: «Глобальна екологічна проблема як чинник об'єднання нації», «Загрози глобального потепління для жителів міста Хмельницького», «Формування екологічної свідомості здобувачів освіти», «Презентація учнівських наукових досліджень «ЕкоЛАБ». Актуальність теми зумовлена швидкими темпами глобального потепління, що спричиняють серйозні кліматичні зміни, загрозу зникнення різних екосистем. Відповідно, виникла потреба в адаптації всього живого до зміни клімату й об'єднання зусиль учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів збереження довкілля.

     У заході взяли участь Куцька І.В., заступник начальника управління екології Хмельницької міської ради з питання «Стан довкілля: оцінка вразливості міста Хмельницького до змін клімату»; Міронова Н.Г., доктор с.-г. наук, доцент, завідувач кафедри екології Хмельницького національного університету, разом зі своїми студентами обґрунтувала причини й наслідки зміни клімату на глобальному рівні, рівні області, міста та запропонувала шляхи їх подолання; Газда Т.М., заступник директора Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 імені М.К. Чекмана, висвітлила роботу закладу освіти у рамках екологічної програми енергозбереження Spare Energe Hub; презентували свої наукові дослідження Полторак Юлія, учениця 10 класу навчально-виховного об'єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, Мартинюк Дарія, учениця 9 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20, Басова Альбіна, учениця 10 класу гімназії № 2 м. Хмельницького; учителі біології, географії, екології, хімії. Комп'ютерний супровід здійснював Авсієвич Р.Л., інженер-електронщик, учитель інформатики гімназії № 2 м. Хмельницького.

     Детальніше у фотозвіті...

     Підбиваючи підсумки круглого столу, зазначаємо необхідність: Збережімо Землю - планету життя

                                                                                                                                                        Методисти НМЦ  Думанська Г.В., Парфенюк А.В.

13 Квітня 2018 р.
ОГОЛОШЕННЯ про відбір кандидатур для призначення персональної стипендії Хмельницької міської ради у сфері освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького

     Відповідно рішення тринадцятої сесії Хмельницької міської ради від 22.03.2017 року № 20 «Про затвердження Положення про персональну стипендію Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького та про втрату чинності рішень сесії Хмельницької міської ради» оголошується відбір кандидатур для призначення персональної стипендії Хмельницької міської ради у сфері освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького.

Документи претендентів оформляються відповідно до Положення про персональну стипендію Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького та приймаються до 15 травня 2018 року за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53, каб. 29, Нагорна В.В. (тел. 79-46-52).

11 Квітня 2018 р.
І міська учнівська наукова конференція

18-19 травня 2018 року відбудеться І міська учнівська наукова конференція на базі Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького

18 травня 2018 року­­­-секційні засідання;

19 травня 2018 року-пленарне засідання.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

 «Лабораторія ВСЕсвіт» (біологія, географія, фізика, хімія, астрономія, екологія, медицина, психологія, основи здоров'я);

 «Лабіринт ТН» (математика, інформатика, ІКТ, економіка, технології);

 «Код нації» (українська мова, література, іноземні мови, журналістика);

 «СекретЛАБ» (педагогіка, історія, правознавство, культура, релігії, спорт);

 «Мистецький хаб» (живопис, графіка, фото, колажі, музика, вірші, пісні, театр, танці, мораль, етика, естетика);

 «Народна світлиця» (краєзнавство, народні ремесла, народна кухня та ін.).

Детальна інформація

Реєстрація

4 Квітня 2018 р.
Ріка життя…

     Днями в Подільському культурно-просвітницькому центрі ім. М.К.Реріха за ініціативи учителя української мови і літератури Мотрук О.С. Хмельницької гімназії № 2 і викладача Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Будім Л.В. відбулася презентація спільного проекту «Ріка життя», присвяченого творчості Ліни Костенко. У літературно-музичній виставі взяли участь учителі та учні Хмельницької гімназії № 2, викладачі та студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, студентка Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби, артисти Хмельницької обласної філармонії, викладачі Хмельницької школи мистецтв та Хмельницької мистецької школи «Райдуга». Глибоке змістовне наповнення, вдале поєднання різновікових виконавців, артистизм, інтелігентність і вишуканість приємно вразили присутніх у залі.

4 Квітня 2018 р.
Інструктивно-методичне заняття з керівниками закладів дошкільної освіти м. Хмельницького

     Третього квітня 2018 року Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради спільно з навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області було проведено інструктивно–методичне заняття «Організація підготовки та проведення заходів «Тижня безпеки дитини» з керівниками закладів дошкільної освіти м. Хмельницького, на якому були розглянуті питання з організації цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в закладах дошкільної освіти. Особливу увагу було приділено вимогам щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти міста. Керівникам надано методичні рекомендації до підготовки, організації та проведення заходів тижня безпеки дитини у закладах дошкільної освіти міста.

4 Квітня 2018 р.
Флешмоб на підтримку людей з аутизмом

     2 квітня весь світ відзначає День поширення інформації про аутизм. Цей день було встановлено 18 грудня 2007 року Генеральною Асамблеєю ООН, висловивши стурбованість неухильним збільшенням чисельності дітей, які страждають розладами аутистичного спектру в усіх частинах світу. Аутизм – це стан, який виникає внаслідок порушення розвитку головного мозку і характеризується вродженим та всебічним дефіцитом соціальної взаємодії та спілкування. Його неможливо вилікувати, проте з часом можна скоригувати і адаптувати людину до соціального життя.

Аби привернути увагу хмельничан до проблем людей з аутизмом, щоб діти та дорослі, які мають це захворювання, стали у майбутньому повноправними членами суспільства сьогодні, у всесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму, близько півсотні юнаків і дівчат, які навчаються у закладах загальної середньої освіти з інклюзивними класами міста Хмельницького, з жовтими та блакитними повітряними кульками вийшли на майданчик перед кінотеатром імені Т. Шевченка на флешмоб. Кульки потім вручали перехожим. Діти також роздавали значки та буклети з інформацією про аутизм. До школярів приєдналися педагоги, психологи, логопеди, дефектологи, що працюють з дітьми з інтелектуальними порушеннями, працівники Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, громадські активісти, батьки дітей.

«Ми сьогодні маємо величезні можливості комунікацій, засобів зв'язку для того, щоб нагадати про день інформування про людей із захворюванням на аутизм, маємо широкі можливості, аби доносити інформацію і перш за все ця інформація потрібна, аби ми в середині себе, у своїй свідомості, у своєму серці сприймали усіх як членів нашого суспільства. Як тих, хто має обмежені можливості, особливі потреби, але ті, які можуть принести користь нашому суспільству, - зазначив директор Департаменту освіти та науки Роман Миколаїв. – Сьогодні я бажаю, аби з кожним таким днем, кожним роком усвідомлення цього, усвідомлення єдності всього нашого народу укорінювалося все глибше й глибше. Тож несімо ці знання, несімо і перероджуємо у собі новітнє ставлення до усіх, хто є навколо нас».

Після завершення флешмобу учасники акції направились до Палацу творчості дітей та юнацтва на перегляд науково-документального фільму «Мозок Уго», який обговорили з лідерами учнівського самоврядування.

Сьогодні Всесвітній день розповсюдження інформації про проблеми аутизму також відзначив Центр реабілітації «Родинний затишок», який опікується такими дітьми.

День розпочався з прикрашання Центру у блакитний колір, стрічками, кульками та різними поробками. Блакитний колір – символ підтримки людей з аутизмом, тож цього дня діти і дорослі вдягають одяг блакитного кольору, аби висловити її.

Метою акції було привернути увагу до себе блакитним одягом або деталлю одягу та розповісти про людей, які знаходяться поряд з нами – людей із розладами спектру аутизму. Фахівці Центру презентували інформацію про відомих людей, які страждали на аутизм.

Також у закладі проходив майстер-клас по виготовленню блакитних браслетиків, підопічні разом з фахівцями зробили величезне сердечко – пазл – символ аутизму.

Директор Центру реабілітації «Родинний затишок» Антоніна Корчинська наголошує, що багато фахівців вважають аутизм не психічним захворюванням, а, скоріш, особливостями психіки. Аутисти зовсім беззахисні перед навколишнім світом - він ранить їх не лише злобою та агресією, а, навіть, будь-якими іншими проявами. Крім того, серед аутистів чимало людей із високим рівнем інтелекту, але інтелекту невербального - аутистам надзвичайно складно взаємодіяти з навколишнім світом.

Кожна особа потребує любові, прийняття та підтримки. Люди з аутизмом мають потребу в цьому як ніхто інший! Прийміть та любіть їх такими, як вони є! Ці особливі люди хочуть спілкуватися! Допоможіть їм відчути любов і підтримку в такому тривожному для них світі! Захистіть їх від болю, страху та дискомфорту! Дайте їм можливість повірити в себе! Навчіть їх усього, що дасть їм спокій і впевненість у подальшому житті! Навчіть їх довіряти навколишньому світу, і вони будуть спілкуватися!

3 Квітня 2018 р.
Майстер-клас «Використання нетрадиційних образотворчих технік у роботі з дітьми з особливими потребами»

     30 березня 2018 року в рамках місячника поінформованості про дітей із особливими освітніми потребами на базі навчально-виховного комплексу № 7 м. Хмельницького відбувся майстер-клас «Використання нетрадиційних образотворчих технік у роботі з дітьми з особливими потребами». У заході взяли участь педагогічні працівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти, які працюють в групах/класах з інклюзивним навчанням.

Було презентовано нетрадиційні образотворчі техніки: штапмування, ниткографія, плямографія, пальчиковий живопис, монотипія. Учасники заходу взяли участь у створенні оригінальних виробів.

Майстер-клас провела кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та трудового навчання Хмельницької гуманітарної педагогічної академії Олена Мозолюк-Коновалова.

2 Квітня 2018 р.
Вітаємо з перемогою юного хіміка!

     З 26 по 30 березня 2018 року в місті Полтаві відбувся IV етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.

У складі команди учнів Хмельницької області місто Хмельницький представляв Терехов Тимур Ігорович, учень 8 класу Хмельницького ліцею № 17.

Особливий інтерес до шкільного предмета «Хімія», захоплення дослідами, формулами, реакціями, всебічна підтримка батьків та педагога допомогли Тимуру посісти ІІ призове місце на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Вітаємо Тимура та вчителя хімії, наставника юного хіміка Новченкову Катерину Дмитрівну, з перемогою.

Бажаємо успіхів та подальших перемог!

2 Квітня 2018 р.
У творчій кузні талантів…

     З 25 березня по 30 березня 2018 року у м. Кам'янці-Подільському проходив ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання/технологій.

За підсумками олімпіади традиційно учні закладів загальної середньої освіти міста Хмельницького у трійці найкращих.

Підтримка батьків, високий професіоналізм педагогів-наставників, емоції, драйв, креативність, здоровий дух суперництва принесли таку бажану перемогу!

Щиро вітаємо наших переможців:

Дацкова Ярослава Олексійовича, учня 11 класу Хмельницької гімназії № 2, якого нагороджено дипломом І ступеня (вчитель Василь Миколайович Данько);

Галушко Анастасію Денисівну, ученицю 11 класу Хмельницького ліцею № 17, яка нагороджена дипломом ІІІ ступеня (вчителі Світлана Борисівна Скорик, Тетяна Іванівна Єрмілова).
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягти нових вершин!

2 Квітня 2018 р.
ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

     З 26 по 30 березня 2018 року в м. Чернігові відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Наше місто представляли учні навчально-виховного комплексу № 9 – Кісь Андрій та Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького – Колесник Андрій. Журі олімпіади відзначило високий рівень підготовки Колесника Андрія і нагородило дипломом ІІІ ступеня.

2 Квітня 2018 р.
ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови

     Вітаємо Янчук Дарину Дмитрівну, ученицю 8 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24, яка посіла ІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови.

Щира подяка Даринці, її наставнику Федоровій Надії Дмитрівні за високий професіоналізм, кропітку працю, а батькам зарозуміння та підтримку.

Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, подальших творчих успіхів та перемог!

 

30 Березня 2018 р.
Зірочка маленька – перемога велика

     Вітаємо з перемогою Туржанську Дарину, ученицю 3-го класу спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 12 м. Хмельницького, яка посіла третє місце в IV етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Глибока вдячність Даринці, її батькам і вчителю Сонник Інні Миколаївні за наполегливу працю й гарний результат. Бажаємо не зупинятися на досягнутому. До нових звершень!

29 Березня 2018 р.
З 2 до 22 квітня у Хмельницькому проходитиме фестиваль писанок «Великодній дивосвіт»

     Фестиваль писанок «Великодній дивосвіт» – етнокультурний проект, заснований у 2017 році. Це - свято живих народних традицій з розпису писанок, яке збирає найкращих художників та просто аматорів міста для того, аби створити великі і малі великодні арт-об'єкти, створити власноруч традиційні писанки, крашанки та дряпанки.  Це – виставка українського національного мистецтва просто неба у старовинній пішохідній частині міста Хмельницького поблизу кінотеатру імені Т.Г.Шевченка.

Традиційно пройдуть майстер-класи за участю викладачів образотворчого мистецтва початкових мистецьких навчальних закладів, на яких всіх бажаючих ознайомлять з технікою розпису та використанням подільських кольорів та символів у розписі писанок.

Для участі у майстер-класах необхідно виконати декілька нескладних кроків:

            - записатися заздалегідь, щоб організатори могли сформувати групи учасників;

            - придбати дерев’яну заготовку для писанки або яйце, писачок, щоб взяти з собою на майстер-клас;

            - прибути своєчасно на місце проведення майстер-класу.
Графік проведення майстер класів.

Організатори сподіваються, що фестиваль «Великодній дивосвіт» в історичному центрі нашого міста приверне увагу до правічних українських традицій, а диво-писанки створять справжню атмосферу Великодня, подарують всім щирі позитивні емоції, стануть прекрасною фото зоною та гарним подарунком для хмельничан та гостей міста.

Запрошуємо хмельничан, особливо дітей та молодь, долучитися до фестивалю!

За додатковою інформацією звертайтеся:

(0382) 65-77-69; 61-62-92; e-mail: kultura_xm@ukr.net

29 Березня 2018 р.
Зазирнути у «Світ кераміки руками дітей» запрошує музей історії міста Хмельницького

     Музей історії міста Хмельницького запрошує хмельничан і гостей міста відвідати художню виставку «Світ кераміки руками дітей», відкриття якої відбудеться 30 березня об 11.30 в мистецькій залі музею. На виставці експонуватиметься понад 200 робіт авторства більш як ста вихованців Людмили Тершівської, викладача кераміки та скульптури Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Серед представленого різнобарвного розмаїття дитячого творчого доробку – рельєфи та кругла скульптура, посуд ручного ліплення. Роботи об'єднані обраним для їхнього виконання матеріалом, в якому людство споконвік вбачало не лише будівельне та утилітарне призначення, а й закладені в ньому безмежні мистецькі можливості, – глиною. А ось різняться представлені експонати не лише оригінальністю форми, а й нескінченністю дитячої фантазії та невичерпністю змальованих сюжетів, що, безсумнівно, буде цікаво не лише пересічному відвідувачу вернісажу, а й вибагливому поціновувачу прекрасного. Докладніше.

29 Березня 2018 р.
«Телефон довіри» у Хмельницькому працює цілодобово

     У складних життєвих ситуаціях звертайтесь на лінію «Телефону довіри» зі стаціонарного – 15-50 та з мобільного – 067-133-15-50.

«Телефони довіри» – дуже зручний винахід людства. У складній ситуації, коли допомога необхідна терміново та немає часу на поїздку до психолога, вночі або ж в інший час доби можна набрати номер міського телефону «15-50» або з мобільного (067) 133-15-50 і висловити свої переживання, проблеми, отримавши при цьому кваліфіковану консультацію психолога телефону довіри, підтримку, пораду і допомогу. Важливо, що консультування проводиться анонімно, тому простіше розповідати про те, що ніколи не сказав би знайомим людям. Все це досягається за умови, що «на іншому кінці дроту» працює кваліфікований психолог.

28 Березня 2018 р.
Вітаємо з перемогою

     З 24 по 28 березня 2018 року в м. Івано-Франківську відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови. Наше місто представляли учні технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура. Журі олімпіади відзначило високий рівень підготовки  Іванішеної Ганни, яка нагороджена дипломом ІІ ступеня, і Гайдова Івана, який нагороджений дипломом ІІІ ступеня. Вітаємо переможців і їх учителя Міщук Ірину Анатоліївну з гарними здобутками.

28 Березня 2018 р.
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ в міжшкільному навчально-виробничому комбінаті

     21 березня 2018 року в Хмельницькому міжшкільному навчально-виробничому комбінаті відбувся День відкритих дверей для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та їхніх батьків.

Ознайомити учнів з професіями, які можна здобути в закладі паралельно з навчанням у школі, допомогти правильно спланувати своє професійне майбутнє – мета проведеного заходу.

Відкрила захід в.о. директора міжшкільного комбінату Кріуліна Олена Володимирівна. Вона звернула увагу присутніх на те, що заклад пройшов ліцензування та атестацію на право надання професійної освіти, працює вже понад 40 років, має гарні традиції і за цей період підготував до життя і праці понад 40 тисяч випускників. Вони сьогодні успішно працюють на підприємствах, установах, організаціях не тільки нашого міста, але й всієї України.

Методист з профорієнтаційної роботи Андросюк Галина Юхимівна акцентувала увагу на правильному професійному самовизначенні учнів, підкреслила важливість вміти вірно зорієнтуватися у світі професій, оцінити власні можливості, перспективи розвитку, спланувати своє професійне майбутнє. Детальніше...

28 Березня 2018 р.
Перевірка майбутніх першачків

     Йти до школи чи зачекати ще рік? У міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді безкоштовно проводять діагностику готовності майбутніх першачків до навчання. Перевіряють не вміння писати чи читати, а психологічний настрой. Послугу запровадили у 2017. Радять батькам не зволікати до літа, а вже звернутися за порадою.

Детальніше...

28 Березня 2018 р.
Молодіжний центр «Проскурів» ремонтуватимуть

     За два роки у місті запрацює новий центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Для цього запланували капітально відремонтувати занедбаний молодіжний центр «Проскурів», що на вулиці Інститутській. Поки що пропозицію про створення ще одного позашкільного закладу освіти погодили члени виконавчого комітету.

Детальніше у сюжеті МТРК "Місто". 

27 Березня 2018 р.
Крізь терни до зірок!

     Радушно вітаємо Володимира Авсієвича, учня гімназії № 2 м. Хмельницького, який посів перше місце на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних тенологій в м. Запоріжжя.

 Завдяки спільній наполегливій праці юного гімназиста, вчителя-професіонала Олега Миколайовича Савіцького та батьків учня була здобута абсолютна перемога.

 Бажаємо Володимиру Авсієвичу та Олегу Миколайовичу Савіцькому нових перемог на шляху до наукових вершин.

26 Березня 2018 р.
У травні у Хмельницькому пройде спортивний марафон

     На засіданні виконавчого комітету розглянули електронну петицію щодо проведення напівмарафону-2018 у місті Хмельницькому. Управління молоді і спорту уже визначилося з датою проведення заходу й до того часу мають розробити схему маршруту вулицями міста. Взяти участь у спортивному марафоні можуть усі охочі.   

«Попередньо плануємо напівмарафон на п’яте травня. У зв’язку з тим, що він проводиться вперше, було прийнято рішення проводити дистанцію до 10 кілометрів», – зазначивначальник управління молоді і спорту Сергій Ремез.

Як зазначають автори електронної петиції, спортивний марафон сприятиме розвитку спорту, здорового способу життя та підвищить імідж міста.
Усі члени виконавчого комітету підтримали таку ініціативу.

26 Березня 2018 р.
Хмельничани відзначають річницю визволення рідного міста

     25 березня 1944 року місто Проскурів було визволене від нацистських окупантів.

Покласти квіти до пам’ятників та обелісків на Військовому кладовищі прийшли керівники міста та краю, ветерани Другої світової війни, громадськість. У хвилині мовчання хмельничани схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто 74 роки тому поліг у жорстоких боях, визволяючи рідну землю, наше місто від гітлерівських загарбників.

26 Березня 2018 р.
1000 дерев Хмельницькому

23 Березня 2018 р.
Запрошуємо до участі у ІІ Міжнародному освітньому Форумі «NewEdu»

     28-30 березня 2018 року в Харкові відбудеться II Міжнародний освітній форум «NewEdu». Місце проведення - Premier Palace Hotel Kharkiv (м. Харків, пр-т Незалежності, 2).

Мета заходу — формування нового мислення і нових сенсів для успішного впровадження на місцях освітньої реформи та залучення всіх стойкхолдерів освіти до участі в процесі розбудови Нової української школи. Минулий форум зібрав більше 400 учасників із 8 країн світу і став визначною подією в освітянському середовищі.

Цільова аудиторія форуму — представники закладів вищої, середньої, професійно-технічної освіти, тренінгові компанії, організації, що працюють у сфері освіти дорослих, представники органів влади, громадських організацій, соціально-відповідального бізнесу, проектних офісів, агенцій розвитку громад та інші.

Інформацію щодо спікерів, програму заходу розміщено на офіційному сайті форуму https://newedu.org.ua/ , де можна зареєструватися та оплатити участь у форумі. Запитання приймаються за електронною адресою newedu.kharkiv@gmail.com .

23 Березня 2018 р.
Вітаємо переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

     З 13 по 17 березня 2018 року в місті Житомирі проходив ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. До складу обласної команди учнів-переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології увійшла учениця 10 класу навчально-виховного комплексу № 10  м. Хмельницького Міронова Софія, яка виборола І місце за представлення та захист учнівського проекту «Екологічні ніші макрофітів техногенних водойм східної частини Малого Полісся».

Висловлюємо щиру вдячність маленькій, але дуже наполегливій команді: мамі учениці Міроновій Наталії Геннадіївні, вчителю біології Бітюк Марині Юріївні! Спільні зусилля учениці, науковця й вчителя увінчалися успіхом. Високо цінуємо такий результат – найкращий приклад об'єднання родини й школи для розвитку обдарованої особистості. Софія вразила членів журі самостійністю суджень, глибоким розумінням теми дослідження, умінням комунікувати й бійцівським характером.

Пишаємося досягненнями Софії та бажаємо в майбутньому нових перемог!

19 Березня 2018 р.
Методична студія з ІКТ учителів географії

     Кілька місяців поспіль за планом НМЦ  Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради в НВК№10 працює методична студія «Використання ІКТ і географічних інформаційних систем при вивченні географії» (методист НМЦ Думанська Г.В.). 15 березня 2018 року чергове заняття провела вчитель географії НВК № 10 Худецька Л. В., тренер за програмами EduCloud, Intel«1 учень – 1 комп'ютер», MSOffice365; переможець міського етапу конкурсу «Вчитель року-2014» в номінації «Географія». Людмила Володимирівна організувала роботу студійців на платформі MSOffice365: училися складати опитувальники Formsта використовувати їх аналітичну складову для корекції результативності засвоєного матеріалу; працювали над редагуванням документів за спільним доступом; практикувались в дотриманні етикету онлайн спілкування в мережевій пошті Outlook. Також заняття в методичній студії провела вчитель географії НВК № 10 Прозоровська Ю.В., тренер за програмами MicrosoftOffice365, EduCloud, Intel«1 учень – 1 комп'ютер». Тренери НВК № 10 відібрали найбільш продуктивні сервіси WEB2.0, які дозволяють осучаснити уроки географії, використати віртуальний ресурс для набуття учнями життєтворчої компетентності. Cеред інших: інтерактивний плакат Thinglink, різновиди колажів, віртуальні подорожі країнами, сервіс GoogleMaps тощо.

16 Березня 2018 р.
Фестиваль-конкурс серед хмельницьких школярів «Молодь обирає майбутнє»

     Четвертий рік поспіль Департамент освіти та науки проводить міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Цьогоріч до організації фестивалю долучилось управління молоді та спорту. Фестиваль проходив в два етапи в номінації «Літературно-музично-спортивних міні-композицій» : відбірковий тур 12-13 березня і фінал 15 березня; а також заочний етап конкурсу в номінаціях «Плакат», «Фото». Учасників фестивалю гостинно приймала СЗШ І-ІІІ ст. №15 ім. О. Співачука. У конкурсі взяли участь команди та учні 21 загальноосвітнього навчального закладу. З вітальним словом до учасників та гостей фестивалю звернувся начальник управління молоді та спорту Сергій Ремез, побажав усім присутнім завжди бути здоровими, веселими та успішними , а для цього треба обирати здоровий спосіб життя. Вихованки відділення «художньої гімнастики» ДЮСШ № 2 задали настрою програмі. Ведучі фіналу Діана Колісник та Ірина Совальська учениці СЗОШ № 7 та учасниці прес-клубу «Юний журналіст» енергійно та натхненно підтримували фіналістів. Під час заходу психолог Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Ольга Захожа провела вікторину щодо здорового способу життя.

Переможці фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Номінація: «Плакат»: І місце: ЗОШ № 20 «Здоров’я дитини – здоров’я нації».
Номінація «Фото»: І місце: гімназія № 2 серія фото, автор Вікторія Смоляр.
Номінація: літературно-музична-спортивна міні-композиція: І місце: НВК № 9.
Гран – прі: Ліцей 17.

16 Березня 2018 р.
Команда «Веселка» загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 2 – переможець першої півфінальної гри брейн-рингу «Моя позиція»

     Захоплюючі інтелектуальні змагання відбулись у міському будинку культури. Участь у них взяли команди тих шкіл, які від початку 2018 року побували на екскурсії у міській раді, а саме: «Юні ерудити» ЗОШ № 21, «Розумники» НВК № 6, «Веселка» загальноосвітньої школи-інтернату № 2 та «Ерудит» ЗОШ № 20. Кожна команда складалась з шести учасників на чолі з капітаном.

Відкрила змагання та побажала його учасникам успішної гри, відчуття командного духу, а їхнім однокласникам – бути активними вболівальниками керуючий справами виконавчого комітету, ідейна натхненниця та автор проекту Юлія Сабій.

Юні хмельничани мали можливість розкрити свій інтелектуальний потенціал та в ігровій формі розширити свої знання про рідне місто Хмельницький, історію та сучасність місцевого самоврядування. Відповідаючи на запитання ведучої в умовах обмеженості часу, п'ятикласники проявляли високу ерудицію, кмітливість і вміння працювати в команді.

У підсумковому двобої зійшлися учнівські команди: «Ерудити» та «Веселка». Для визначення переможця знадобилося три додаткових запитання. У підсумку змагань команда загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 2 виявилась найсильнішою і стала переможцем першого півфіналу брейн-рингу. Всі команди-учасники інтелектуальних змагань нагороджені грамотами міського голови, а команда-переможець – Почесною грамотою.

16 Березня 2018 р.
З 19 березня до 19 квітня триватиме місячник санітарної очистки та благоустрою міста

Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Симчишин. У розпорядженні йдеться про наступне:

1. Провести з 19 березня по 19 квітня 2018 року місячник санітарної очистки та благоустрою міста.

2. Керівникам комунальних підприємств, установ та організацій провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих, закріплених за ними територій з вивезенням сміття на міський полігон твердих побутових відходів.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій інших форм власності, рекомендувати провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих, закріплених за ними територій, з вивезенням сміття на міський полігон твердих побутових відходів.

4. Підприємствам, установам та організаціям різних форм власності під час проведення місячника відновити місця розритих проїжджих частин вулиць, тротуарів та провести підсів трави на зелених зонах та посадку молодих дерев.

5. Управлінню організаційно-інформаційної роботи та контролю забезпечити проведення інформаційних заходів та роз'яснювальної роботи щодо місячника санітарної очистки та благоустрою міста.

6. Управлінню архітектури та містобудування рекомендувати розповсюджувачам зовнішньої реклами привести рекламоносії у відповідність до вимог Закону України «Про рекламу».

7. Департаменту освіти та науки рекомендувати загальноосвітнім закладам провести урок природи (довкілля) присвячений місячнику санітарної очистки та благоустрою міста.

8. Комунальному підприємству “Міськсвітло”, Хмельницькому міському району електромереж, комунальному підприємству “Електротранс” очистити опори від об'яв.

9. Головам комітетів самоорганізації населення організувати прибирання території мікрорайонів Лезневе, Книжківці, Ружична, Гречани.

10. Головам квартальних комітетів організувати прибирання території у приватному секторі.

11. Комунальному підприємству “Спецкомунтранс”, в період проведення місячника, приймати сміття від комунальних підприємств та житлово-експлуатаційних контор на полігоні твердих побутових відходів безкоштовно.

12. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови А. Нестерука.

13 Березня 2018 р.
Громадськість міста вшанувала Великого Кобзаря

     Березневі шевченківські дні для кожного українця переплітаються у вінок щемної синівської любові до нашого духовного батька, людини – велета, апостола правди і свободи, котрий все життя поклав на вівтар служіння своєму народові, його захисту і возвеличенню. З нагоди 204-ї річниці від дня народження у Хмельницькому відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку.

9 Березня 2018 р.
Мова-душа народу

     Традиційна тематична програма "Мова-душа народу", яку спільно готують і щороку проводять лідери Нової генерації міста та вихованці зразкового прес-клубу "Юний журналіст", відбулася в палаці творчості дітей та юнацтва. Крім свята мов, яке вийшло яскравим і насиченим, були підведені підсумки VІ міського відкритого літературного конкурсу "Україна починається з тебе". Вітаємо всіх переможців! Дякуємо за підтримку Департаменту освіти та науки, управлінню молоді і спорту Хмельницької міської ради та творчим колективам палацу творчості дітей та юнацтва.

7 Березня 2018 р.
Запрошуємо хмельничан 9 березня вшанувати пам’ять Великого Кобзаря

    9 березня відбуватиметься покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Поблизу пам’ятника буде встановлено вуличний екран, на якому з 10 до 13 години демонструватимуться фільми на шевченківську тематику.

Запрошуємо хмельничан та гостей міста долучитися до заходу, приуроченого 204-ій річниці від дня народження великого генія українського народу.

6 Березня 2018 р.
П’ятикласники ЗОШ № 20 побували на екскурсії у міській раді

     Сьогодні відбулась пізнавальна екскурсія у міській раді для юних хмельничан. Цього разу її учасниками були учні п'ятих класів середньої загальноосвітньої школи № 20, розташованої у мікрорайоні Гречани. Дітям показали зали, в яких відбуваються засідання виконавчого комітету та сесії міської ради, кабінети, в яких працюють посадові особи місцевого самоврядування, працівники структурних підрозділів міської ради. Майже півгодини школярі з великим захопленням і задоволенням спілкувалися з керуючим справами виконкому Юлією Сабій, яка у цікавій і доступній для дітей формі розповіла про місцеве самоврядування, про те як обирається міський голова, скільки депутатів працює у міській раді. П'ятикласники розповідали про свої захоплення і що змінили б у місті, коли б стали його очільником. Докладніше...

2 Березня 2018 р.
Герої не вмирають...

     Історія України написана не чорнилом, а кров'ю. За роки, що минають, ми у цьому переконалися. Хто з нас міг би подумати, що вшановуючи пам'ять героїв різних історичних епох: Героїв Крут, Голодомору 1932-1933 рр., Бабиного Яру, ОУН-УПА, іноді, не вникаючи у сутність загальних висловів – у ХХІ ст.. ми станемо свідками, учасниками, жертвами схожих подій.

У листопаді 2013 р. – лютого 2014 р. на Майдані в Києві відродилася українська нація, гімн набув нового звучання, а кольори національного стягу ніколи не були такими символічними, як на тлі невинної крові Героїв Небесної Сотні.

Найбільша трагедія сталася 20 лютого 2014 року. В цей день у Києві бійці «Беркуту» розстріляли понад сім десятків найкращих синів та дочок України. Нині всіх їх називають Небесною Сотнею. Саме тому в лютому у нашому місті пройшли заходи, приурочені цим трагічним подіям.

27 та 28 лютого 2018 року в Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва відбулися тематичні заходи до Дня Небесної Сотні.

27 лютого - тематичний вечір-зустріч з родинами хмельничан – Героїв Небесної Сотні «У їхніх серцях жила Україна. А в наших – вона живе і понині». На зустріч завітала Світлана Вікторівна – мати Артема Мазура, яка поділилась світлими спогадами про сина, його участь у подіях на Майдані. Світлана Вікторівна вважає, що участь Артема в подіях Революції це не героїзм, а поклик душі.

Не менш хвилюючими та вражаючими були спогади В'ячеслава Михайловича – чоловіка Людмили Шеремет, що загинула під стінами СБУ у м. Хмельницькому і теж є Героєм Небесної Сотні.

28 лютого - тематичний захід до Дня Небесної Сотні «Зима, що нас змінила», на якому учні закладів загальної середньої освіти міста мали можливість поспілкуватися з активними учасниками Майдану та російсько-української війни, а саме Ігорем Білим, Віктором Данилевським, Андрієм Дроздою, Олегом Бляхарським.

2 Березня 2018 р.
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

25 лютого 2018 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, переможцями якої стали:

ІІІ місце - Зеленко Аліса, учениця 9 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького, вчитель Зельська Ю.С.;

ІІІ місце - Лиса Катерина, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу № 2 м. Хмельницького, вчитель Славський А.В.;

ІІІ місце - Шейгец Катерина, учениця 10 класу Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу, вчитель Забродська Т. М.;

ІІІ місце - Іванюра Роман, учень 11 класу гімназії № 2 м. Хмельницького, вчитель Кремінський С.Г.

Дякуємо вчителям та учням за результат!

28 Лютого 2018 р.
ECO-marathon англійською мовою

     «The future of the Earth is in our hands» такими словами 28 лютого 2018 року розпочався Eco-marathon, організований і проведений учнями та вчителями англійської мови Ополянчук Л.С. та Ярош В.С. Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького. Захід розпочав директор Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунстранс» Кривенчук Владислав Валерійович, який ознайомив присутніх з основними напрямами діяльності підприємства та планами будівництва сміттєпереробного заводу. Кривенчук В.В. наголосив на тому, що колектив підприємства з оптимізмом сприймає виклики і робить усе можливе, щоб Хмельницький став найчистішим містом України. Учні 8 та 10 класу гімназії № 1 провели Eco-marathon, під час якого закликали подбати про екологічну чистоту планети, країни, міста та школи.Keep our environment clean.

28 Лютого 2018 р.
Опановуємо хмарні сервіси

     23 лютого 2018 року в  рамках проекту "Хмарні сервіси в освіті міста Хмельницького"  розпочато проведення навчальних тренінгів "Хмарний кабінет "під ключ" для працівників науково-методичного центру Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради. Тренінговим центром став НВК № 10, тренери якого – випускники всеукраїнського проекту Cloud services in education (керівник Світлана Литвинова, д.пед.н., c.н.с. Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, директор методичного центру інформаційних технологій в освіті).

26 Лютого 2018 р.
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

25 лютого 2018 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, переможцями якої стали:

І місце – Ярош Юрій, учень 9 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького, вчитель Міль М.С.;

ІІ місце – Міль Віталій, учень 8 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького, вчитель Міль М.С.;

ІІ місце – Гайдов Іван, учень 10 класу технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура, вчитель Солоп Н.Л.;

ІІ місце – Жилко Дмитро, учень 11 класу Хмельницького ліцею № 17, вчитель Поляк С.Ю.;

ІІІ місце – Голяк Анастасія, учениця 10 класу Хмельницького ліцею № 17, вчитель Поляк С.Ю.;

ІІІ місце – Войтенко Аліна, учениця 11 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького, вчитель Міль М.С.;

ІІІ місце – Корбіна Віолетта, учениця 11 класу Хмельницького ліцею № 17, вчитель Поляк С.Ю.

Дякуємо вчителям та учням за успішний результат!

26 Лютого 2018 р.
Навчально-методичні семінари для вчителів географії

     20 – 21 лютого 2018 року на базі Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка відбулися навчально-методичні семінари для вчителів географії з питань формування ключових компетентностей і критичного мислення як важливих складових навчальної діяльності на уроках географії в умовах переходу до Нової української школи.

У рамках семінарів відбулася цікава змістовна зустріч з директором з науково-методичної роботи Творчого об’єднання «Соняшник», кандидатом біологічних наук, заслуженим вчителем України, головою Методичної комісії Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» Р.В. Шаламовим, директором Творчого об’єднання «Соняшник» Ю.О. Морщавкою, завідувачем кафедри теорії та методик природничо-математичних дисциплін та технологій Т.Г. Гільберг. Учителі географії проявили творчість і креативність при складанні завдань компетентнісно-орієнтованого змісту, з захопленням грали інтерактивну економічну гру під керівництвом вчителя ЗОШ І-ІІІ ступенів з польською мовою навчання м. Городка Н.Ю. Гарбар. Як результат роботи – збагачення педагогічного досвіду роботи, підвищення професійної компетентності вчителів географії, впровадження у практику шкільних курсів географічної освіти сучасних інноваційних підходів.

22 Лютого 2018 р.
Хмельницькі ліцеїсти успішно долучилися до конкурсу Intel-Еко-Україна – 2018

     6 – 9 лютого 2018 року Міністерство освіти і науки України та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провели один із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнський конкурс Intel-Еко-Україна – 2018.

Intel-Еко Україна – це всеукраїнський конкурс наукової творчості учнів, національний етап міжнародного конкурсу Intel International Scienceand Engineering Fair (Intel ISEF), метою якого є формування та популяризація наукового і творчого світогляду серед молодого покоління, єднання бізнесу й науки, а також випробовування українського інноваційного потенціалу на міжнародній арені. Переможці конкурсу отримали право представляти Україну на міжнародному конкурсі Intel ISEF й інших міжнародних конкурсах та олімпіадах.

За більш ніж 10 років існування конкурсу юні переможці здобули для України світову славу. Сьогодні вони є успішними студентами, вченими, винахідниками та лідерами.

 До участі в очному етапі конкурсу було відібрано 164 проектів. Учні представляли різні регіони України.

Учасниками Конкурсу стали учні 11- А класу Хмельницького ліцею № 17: Лавренчук Яна та Ревуцький Денис.

Юні дослідники-хмельничани презентували свої науково-дослідницькі проекти за категоріями: «Науки про людину» – Лавренчук Яна, проект на тему «Хімічні речовини декоративної косметики та їх вплив на шкіру людини; «Екологія навколишнього середовища» – Ревуцький Денис, проект на тему «Меламін у житті людини».

Науковий керівник, вчитель хімії Хмельницького ліцею № 17, Новченкова Катерина Дмитрівна та її вихованці отримали сертифікати, а Ревуцький Денис посів  призове місце у своїй категорії.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

22 Лютого 2018 р.
Пропонуємо підвищити фахову майстерність із використання ІТ-технологій

   

    З метою створення умов для підвищення  фахової майстерності педагогічних працівників засобами формування теоретичної бази знань з використання сервісів Office 365, а також умінь і навичок ефективного застосування інноваційних технологій у викладанні навчальних предметів пропонуємо заповнити анкету для організації навчальних тренінгів для вчителів закладів загальної середньої освіти на базі НВК № 10 м. Хмельницького з опанування хмарними сервісами та сервісами WEB 2.0.(детальніше)

21 Лютого 2018 р.
.

Вибір і замовлення підручників для учнів 5 класу закладів загальної середньої освіти на 2018/2019 н.р.

21 Лютого 2018 р.
IІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

     17-18 лютого 2018 року відбувся IІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Юні дослідники мали можливість заявити про себе та свої відкриття, почути поради науковців, поспілкуватися з своїми опонентами, отримати натхнення на подальші дослідження.

Учні-члени Хмельницького учнівського наукового товариства «Пошук» змагалися у 54 секціях 12-ти наукових відділень та отримали 42 перемоги.

10 учнів-переможців представлятимуть наше місто на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018 році.

Щиро вітаємо юних науковців та їх керівників! Бажаємо нових відкриттів, подальших успішних кроків у безмежний світ науки! (детальніше)

19 Лютого 2018 р.
Успішний виступ команди юних географів на обласній олімпіаді

     Спільна робота вчителів та учнів, закоханих у географію, увінчалась успіхом! А це – призові місця всіх учасників обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з географії:

І місце – Алексейко Віталій, учень 11 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького, вчителі Олійник Л. С. та Захарчук Н. С.;

І місце – Тарнаруцька Ганна, учениця 8 класу навчально-виховного об'єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, вчитель Чабан Г. Д.;

ІІ місце –  Ништа Владислава, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Олександра Співачука № 15 міста Хмельницького, вчитель Скицюк І. В.;

ІІ місце – Стойко Анастасія, учениця 9 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 імені Івана Огієнка, вчитель Савка Н. І.;

ІІІ місце – Медяков Олександр, учень 10 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка, вчитель Бубнова Н. Д.;

ІІІ місце – Глега Анастасія, учениця 10 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 імені В. Чорновола, вчитель Апетик В. М.

Свою часточку в перемогу олімпійців також додали Бочко М. І. та Грома В. Д., які провели змістовні заняття з учнями в період зимових канікул.

Дякуємо всім за такий гарний результат!

А Віталію Алексейку та Ганні Тарнаруцькій і Вашим учителям бажаємо плідної підготовки до заключного IV етапу олімпіади!

13 Лютого 2018 р.
.

 Звіти про виконання паспортів бюджетних програм за 2017 рік

12 Лютого 2018 р.
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

03-04 лютого 2018 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, вітаємо переможців та призерів:

Лаврішина Дмитра Руслановича, учня 11 класу Хмельницького ліцею № 17, який зайняв перше місце серед учнів одинадцятих класів.

Рамського Ігоря Андрійовича, учня 10 класу Хмельницького ліцею № 17, який зайняв перше місце серед учнів десятих класів.

Волинця Іллю Олеговича, учня 10 класу Хмельницького ліцею № 17, який зайняв друге місце серед учнів десятих класів.

 Дядюка Антона Віталійовича, учня 9 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка, який зайняв друге місце серед учнів дев’ятих класів.

Авсієвича Володимира Руслановича, учня 9 класу, гімназії № 2 м. Хмельницького, який зайняв третє місце серед учнів дев’ятих класів.

Фомюка Артема Павловича, учня 8 класу, гімназії № 2 м. Хмельницького, який зайняв перше місце серед учнів восьмих класів.

Білобрового Вадима Євгеновича, учня 8 класу, Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького, який зайняв друге місце серед учнів восьмих класів.

Кузьмінську Віру Сергіївну, ученицю 8 класу, Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького, який зайняв друге місце серед учнів восьмих класів.

Міля Віталія Сергійовича, учня 8 класу, Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького, який зайняв третє місце серед учнів восьмих класів.

7 Лютого 2018 р.
Інклюзивна освіта як один із пріоритетних напрямів розвитку освіти міста

        07 лютого 2018 року на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 8 м. Хмельницького проведено науково-теоретичний семінар за участю Миронової Світлани Петрівни, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. У роботі семінару взяли участь працівники Департаменту освіти та науки, методисти науково-методичного центру, директори та заступники директорів закладів загальної середньої освіти з інклюзивними класами, завідуючі закладами дошкільної освіти з інклюзивними групами і вихователі-методисти. Учасники заходу обговорили проблемні питання інклюзивної освіти в закладах загальної середньої і дошкільної освіти та отримали методичні рекомендації для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

7 Лютого 2018 р.
.

 

7 Лютого 2018 р.
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

03-04 лютого 2018 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, переможцями якої стали: 

 І місце: 

   Терехов Тімур Ігорович, учень  8 класу Хмельницького  ліцею № 17. 

  Учитель - Новченкова Катерина Дмитрівна.

 ІІ місце:

 

   Лавренчук Яна Русланівна, учениця  11 класу Хмельницького ліцею № 17.

 Учитель - Новченкова Катерина Дмитрівна. 

ІІІ місце:

 Ярош Юрій Васильович, учень  9 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького. Учитель -  Олійник Наталія Тарасівна; 

 Бойко Михайло Володимирович,  учень 10 класу технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами міста Хмельницького імені Артема Мазура.  

 Учитель - Зима Наталія Володимирівна;

 Власенко Юлія Володимирівна,  учениця 11 класу Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4. Учитель - Щур Оксана Миколаївна.

 Вітаємо переможців олімпіади з хімії та їх учителів!

5 Лютого 2018 р.
Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2018 рік (рішення сесії Хмельницької  міської ради від 27.12.2017 року № 8 "Про бюджет міста Хмельницького на 2018 рік")

 Наказ № 26 від 01.02.2018 року "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік"

2 Лютого 2018 р.
Вітаємо найкращих Хмельницьких педагогів

Успішно завершився для освітян міста Хмельницького обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Усі чотири учасники конкурсу брали участь у завершальному етапі, а це такі конкурсні випробування, як «Навчальний проект» та «Урок». Переможцями цього престижного професійного змагання стали:

І місце – Кулеша Олександр Валерійович, учитель німецької мови Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу, у номінації «Німецька мова»;

ІІ місце – Івасюк Тетяна Миколаївна, вчитель української мови та літератури гімназії  № 2 м. Хмельницького, у номінації «Українська мова»;

ІІІ місце – Гадай Інна Вікторівна, вчитель фізичної культури Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21, у номінації «Фізична культура»;

лауреат конкурсу – Ковальський Станіслав Станіславович, учитель фізики навчально-виховного комплексу № 2 м. Хмельницького, у номінації «Фізика».

Нехай участь і перемога в конкурсі надихає Вас на підкорення нових вершин педагогічної майстерності!

1 Лютого 2018 р.
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови:

-  Янчук Дарину Дмитрівну, ученицю 8 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24, яка здобула диплом І ступеня, та її наставника Федорову Надію Дмитрівну.

-  Савчук Вікторію Олександрівну, ученицю 9 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка, яка отримала диплом ІІ ступеня. Учитель - Глега Людмила Миколаївна.

Дипломами ІІІ ступеня нагороджено:

-  Шейгец Катерину Володимирівну, ученицю 10 класу Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу. Учитель - Кульбаба Оксана Іванівна.

-  Швець Анну Миколаївну, ученицю 10 класу гімназії № 2 м. Хмельницького. Учитель - Мотрук Олеся Станіславівна.

-  Савіцьку Еву Миколаївну, ученицю 11 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка. Учитель - Романюк Людмила Семенівна.

Бажаємо учням та їхнім педагогам творчих  звершень та ще більше перемог !

30 Січня 2018 р.
ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

     Відбувся ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, біології, історії, астрономії, англійської, німецької, польської та французької мов у 2017/2018 навчальному році.

Вітаємо переможців та їх учителів!

Детальніше ...

26 Січня 2018 р.
"Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" у номінації «Виховна робота».

25 січня 2018 року на базі НВО № 5 відбувся міський етап обласної постійно діючої виставки "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" у номінації «Виховна робота».

 Учасники заходу мали можливість обговорити актуальні питання виховного процесу, ознайомитися з пріоритетними напрямками педагогічного досвіду та з особливостями запровадження інноваційних технологій у практику роботи заступника  директора з виховної роботи, класного керівника, педагога-організатора, керівника гуртка.

25 Січня 2018 р.
Народе мій, до тебе я ще верну…

24 січня 2018 року з нагоди 80-ї річниці від дня народження Василя Стуса у Хмельницькому колегіумі імені Володимира Козубняка відбувся вечір-спогад «Народе мій, до тебе я ще верну...».

За допомогою творчих учителів Людмили Романюк та Олени Приймак учні 11-х класів пригадали складний життєвий шлях поета, читали вірші під акомпанемент піаністів, якими були самі ж одинадцятикласники.

На захід був запрошений подільський бард Леонід Мазур, який виконував твори на слова Василя Стуса.

24 Січня 2018 р.
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ. НЕВІДОМИЙ ВОЛОДИМИР СОСЮРА

23 січня 2018 року відбувся спільний захід Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради з міським Товариством української мови імені Тараса Шевченка «Просвіта» «ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ. НЕВІДОМИЙ ВОЛОДИМИР СОСЮРА», присвячений 120-літтю від дня народження видатного українського поета Володимира Сосюри.              

Учасники мали можливість дізнатися про цікаві факти з життя і творчості поета, Проскурівсько-Кам`янець-Подільський період життя вояка УНР Володимира Сосюри, описаний в романі «Третя рота», прослухати аудіозапис голосу самого поета, який читав свої ліричні вірші, та колись забороненого вірша В. Сосюри «Навколо радості так мало…» у виконанні народного артиста України О. Биструшкіна.

 Голова Хмельницької міської «Просвіти» Зоя Діденко презентувала українським філологам рідкісне видання Сергія Єфремова «Історія українського письменства», видруковане в Нью-Йорку (США) у 1991 році, в якому подані відомості про видатного українського письменника Володимира Сосюру.

Захід був глибоко змістовним, корисним і цікавим.

23 Січня 2018 р.
Круглий стіл «Євген Коновалець: життя віддане за українську націю»

     Під такою назвою у Хмельницькому ліцеї № 17 відбулось засідання науково-краєзнавчого круглого столу «Євген Коновалець: життя віддане за українську націю». Засідання відкрив методист науково-методичного центру Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Олександр Дейнега. У своєму виступі він зазначив: «Такий знаний український політик, державотворець і стратег, як Євген Коновалець, мав би бути у шкільних підручниках поруч із фундаторами УНР Михайлом Грушевським, Володимиром Вінниченком, Симоном Петлюрою. На жаль, більшість учнів українських шкіл не ідентифікують постать Євгена Коновальця з політичним діячем, який двічі рятував УНР від загибелі, мав беззаперечний авторитет державника в Україні та був найвпливовішим провідником ідей соборності України за кордоном».

23 Січня 2018 р.
Жовто-блакитний флешмоб

     22 січня 2018 року на майданчику біля кінотеатру імені Т.Шевченка учні закладів загальної середньої освіти міста та Зразковий художній колектив ансамбль танцю "Козацькі джури" ЗОШ № 18 ім. В.Чорновола провели флешмоб до Дня Соборності України, щоб ще раз пригадати історію українського народу, вшанувати тих, хто розбудовував, відстоював незалежність України, боровся за її волю. Від них і тепер, як і від їхніх нащадків залежить соціально-економічний та духовний розвиток нашої країни. Нехай єдність, сила і воля утверджують державність нашої єдиної України.

Детальніше...

23 Січня 2018 р.
Профорієнтація у новій українській школі

      18 січня 2018 року на базі навчально-виховного об’єднання № 5 проведено тренінг для заступників директорів з виховної роботи "Сучасний підхід до профорієнтаційної роботи в закладах загальної середньої освіти". Педагоги створювали та вдосконалювали стратегію взаємодії суб’єктів, відповідальних за педагогічну підтримку професійного визначення учнів.

18 Січня 2018 р.
Лекції з громадянської освіти за проектом «Через власний приклад»

     17 січня у Технологічному багатопрофільному ліцеї ім. А.Мазура Всеукраїнське молодіжне громадське об’єднання «Студентське братство» за сприяння Хмельницької міської ради провело лекції з громадянської освіти. Заходи відбулися у межах  проекту «Через власний приклад», який здійснює ВМГО «Студентське братство» в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», яка впроваджується організацією Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Перед хмельницькими старшокласниками виступили 18-річні лектори Всеукраїнського молодіжного громадського об’єднання “Студентське братство”, студенти Київського університету ім.Т.Шевченка Євген Суглобов та Дмитро Філоненко. Лектори подякували балкон київ Хмельницькій міській раді, Департаменту освіти та науки міста за сприяння в реалізації проекту «Через власний приклад». На заході вітальні слова про важливість громадського залучення молоді на прикладі однолітків промовили заступник міського голови Андрій Бондаренко та заступник директора міського Департаменту освіти та науки Світлана Губай.

Детальніше...

18 Січня 2018 р.
" Учитель року - 2018" - участь в обласному етапі

        17 січня 2018 року відбулося урочисте відкриття професійного конкурсу учителів Хмельниччини "Учитель року - 2018". У конкурсі беруть участь 83 учасники. Освітяни міста Хмельницького представлені у таких номінаціях:
- "Українська мова та література" - Івасюк Тетяна Миколаївна, вчитель гімназії № 2; 
- "Фізика" - Ковальський Станіслав Станіславович, вчитель НВК № 2; 
- "Німецька мова" - Кулеша Олександр Валерійович, вчитель СЗОШ № 6;
- "Фізична культура" - Гадай Інна Володимирівна, вчитель ЗОШ № 21.

   Бажаємо перемоги!!!

17 Січня 2018 р.
Відкрита лекція з громадянської освіти

У середу, 17 січня, о 14.00 у Технологічному багатопрофільному ліцеї ім. А.Мазура (вул. Тернопільська, 14/1) за підтримки Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради у рамках всеукраїнського проекту «Через власний приклад» відбудеться відкрита лекція з громадянської освіти. Захід проведе лектор ВМГО «Студентське братство» - переселенець з окупованого Луганська Євген Суглобов, студент Київського НУ ім.Т.Шевченка. Школярі побачать телесюжети з молодіжними «історіями успіху» про те, як ще зі шкільної лави можна проводити успішні громадські акції і просвітницькі заходи для захисту довкілля, популяризації правильного поводження із сміттям, розвитку історичної свідомості, усі бажаючі запишуться у волонтери і запланують екоакцію на березі Південного Бугу. Конт. тел.: 0950314830.

15 Січня 2018 р.
Готуємося до роботи в Новій українській школі

    Упродовж жовтня-грудня 2017 року для заступників директорів з навчально-виховної роботи в початкових класах проходила методична сесія «Сучасний урок у новій українській школі». Учасники ознайомилися з проектом нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти; поглибили розуміння інтегрованого підходу в навчанні молодших школярів, розвинули навички планування в умовах інтегрованого підходу та оцінювання освітніх досягнень учнів; мали можливість особисто змоделювати освітнє середовище; обговорили проекти освітніх програм та надіслали свої пропозиції та зауваження їх авторам.

21 Грудня 2017 р.
Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu» відбудуться 15-17 березня 2018 року в м. Києві

 15-17 березня 2018 р. відбудуться Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

            У програмі виставок:

• Презентація закладів освіти України, наукових установ, органів управління освітою, закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв.

• Презентація досвіду співпраці з закордонними закладами освіти, дослідницькими центрами, науковими спільнотами та практики реалізації освітніх і науково-технічних проектів.

• Презентація сучасних засобів навчання, обладнання, меблів, продуктів, проектів, програм і рішень для впровадження в освітню практику.

• Обговорення ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проектів на конференціях, семінарах, круглих столах, презентаціях, майстер-класах, воркшопах, відкритих уроках, експертних дискусіях, дискусійних панелях.

• Інформування учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків про умови прийому до навчальних закладів в 2018 році, можливості та переваги навчання в Україні та за кордоном.

• Вручення переможцям конкурсів виставки Гран-Прі, золотих, срібних і бронзових медалей, дипломів, сертифікатів.

Виставки працюватимуть 15-16 березня 2018 р. – 10:00 – 18:00; 17 березня 2018 р. – 10:00 – 16:00.

Відвідати виставки http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-visitors/invitation-to-the-exhibition

Взяти участь http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants/book

З питань участі, відвідування та партнерства звертайтесь в ОРГКОМІТЕТ:

Компанія «Виставковий Світ»

Тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, 498-42-06, 498-42-07

Тел.моб.: +38 067 656-51-89

E-mail: expo@vsvit.com.ua

Інформаційний лист про конкурси

20 Грудня 2017 р.
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

16 грудня 2017 року відбулася олімпіада з інформаційних технологій.

Переможці олімпіади: Детальніше (Інформаційні технології)

 17 грудня 2017 року відбулася олімпіада з іноземних мов та олімпіада з економіки.

Переможці олімпіади: Детальніше (Англійська мова, Німецька мова, Французька мова), (Економіка)

 Вітаємо переможців та їх учителів!

19 Грудня 2017 р.
Вітаємо переможців міського туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

Завершився міський тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Конкурсанти гідно пройшли тестові випробування з фахової майстерності, виконали практичні роботи та методичні практикуми, провели конкурсні уроки в нових учнівських колективах закладів загальної середньої освіти міста Хмельницького. Учасники засвідчили високий рівень професійної майстерності, якісну підготовку до конкурсних випробувань, продемонстрували цікаві педагогічні ідеї, знахідки, вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи та обирати оптимальні прийоми, способи, методи й засоби організації освітнього процесу. 

Відповідно до наказу Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради від 11.12.2017 року № 348 «Про підбиття підсумків першого (міського) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» переможцями стали:

І місце:

Івасюк Тетяна Миколаївна, вчитель української мови та літератури гімназії № 2 м. Хмельницького;

Кулеша Олександр Валерійович, учитель німецької мови Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу; 

Ковальський Станіслав Станіславович, учитель фізики навчально-виховного комплексу № 2 м. Хмельницького; 

Гадай Інна Вікторівна, вчитель фізичної культури Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21.

ІІ місце:

Олійник Лілія Василівна, вчитель української мови та літератури Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21;

Гончар Наталія Миколаївна, вчитель німецької мови спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  8 м. Хмельницького;

Трикуліч Василь Григорович, учитель фізичної культури Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14;

Муравський Сергій Анатолійович, вчитель фізики Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21.

ІІІ місце:

Вєтров Олександр Володимирович, учитель фізичної культури навчально-виховного комплексу № 7 м. Хмельницького;

Миринюк Віталій Миколайович, учитель фізичної культури гімназії № 2 м. Хмельницького.

Вітаємо переможців конкурсу! Бажаємо нових перемог у фахових конкурсних випробуваннях, досягнення вершин педагогічної майстерності, успішної участі в обласному турі конкурсу!

Детальніше...

15 Грудня 2017 р.
Зустріч з Кузьмою Матвіюком

14 грудня 2017 року в Хмельницькій гімназії № 1 імені В. Красицького відбулося засідання круглого столу учителів української мови та літератури на тему «Феномен Василя Стуса в контексті незнищенності української нації», присвячений 80-річчю від дня народження Василя Стуса. Гість заходу – Кузьма Матвіюк, колишній політв’язень, дисидент, голова Ради козацьких старійшин Хмельниччини.

Кузьма Матвіюк акцентував увагу присутніх на активізації роботи вчителя щодо  формування патріотизму, відданості загальнодержавній справі, активної життєвої позиції молодого покоління, що є запорукою збереження державної цілісності для майбутніх поколінь.

 

 

14 Грудня 2017 р.
Здобуваємо турнірний досвід

       23-28 листопада 2017 року відбувся фінальний етап ХXVІ Всеукраїнського учнівського турніру юних фізиків у місті Луцьку. Хмельницьку область представляли переможці обласного турніру – команда Хмельницького ліцею № 17 «Котики Шредінгера» у складі: Голяк Анастасії (10 клас), Войткова Дмитра (10 клас), Савчука Дениса (11 клас), Корбіної Віолетти (11 клас) та Жилка Дмитра (11 клас). Команда виступала під керівництвом Демешко Оксани Володимирівни, вчителя-методиста Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка та Поляк Сіми Юхимівни, вчителя-методиста Хмельницького ліцею № 17.
     21 команда з різних куточків України взяла участь у заключному етапі турніру. Хмельничани гідно представили нашу область на турнірі й отримали титул переможців у номінації «Приз симпатій журі» та перше місце за найкращу доповідь поза конкурсом (задача про "Акустичну левітацію").
     Команда набула неоціненний досвід виступати перед великою аудиторією, впевнено вести полеміку і відстоювати власну думку, отримала позитивні враження та похвалу від усіх членів журі за оригінальність доповідей і експериментальний підхід до розв’язку задач. Тиждень був сповнений нових знайомств та позитивних емоцій.

6 Грудня 2017 р.
До уваги працівників освіти і науки, які перебувають на квартирному обліку

      До уваги працівників освіти і науки, які перебувають на квартирному обліку по місцю проживання при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради. З метою коригування списків, внесення достовірної та актуальної інформації Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради просить звірити свої дані та поновити документи у відділі обліку та розподілу житлової площі.

    Відповідні довідки надати в Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради

до 29.12.2017 року (вул. Грушевського, 53, каб. №25).

6 Грудня 2017 р.
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

2 грудня 2017 року відбулася олімпіада з математики.

Переможці олімпіади: Детальніше (Математика)

 3 грудня 2017 року відбулася олімпіада з польської мови.

Переможці олімпіади: Детальніше (Польська мова)

 Вітаємо переможців та їх учителів!

5 Грудня 2017 р.
Вітаємо переможців ІІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо переможців ІІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Детальніше ...

4 Грудня 2017 р.
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

25 листопада 2017 року відбулася олімпіада з географії.

Переможці олімпіади: Детальніше (Географія)

 26 листопада 2017 року відбулася олімпіада з астрономії.

Переможці олімпіади: Детальніше (Астрономія)

 Вітаємо переможців та їх учителів!

28 Листопада 2017 р.
.

Вітаємо завідувача бібліотекою навчально-виховного комплексу № 9 м. Хмельницького Сороку Олену Вікторівну, яку нагороджено Грамотою Міністерства культури України та Української бібліотечної асоціації за перемогу у Всеукраїнському конкурсі бібліотечних інтернет-сайтів в номінації «Кращий сайт шкільної бібліотеки». Бажаємо подальших успіхів!

27 Листопада 2017 р.
ХІ обласна дитяча науково-практична конференція з питань виконання школярами та юннатами-гуртківцями Хмельниччини дитячих науково-дослідницьких робіт у галузі природничих наук, сільського і лісового господарства

На  базі Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулась ХІ обласна дитяча науково-практична конференція з питань виконання школярами та юннатами-гуртківцями Хмельниччини дитячих науково-дослідницьких робіт у галузі природничих наук, сільського і лісового господарства.

Школярі міста були активними учасниками конференції. На засіданні круглого столу за участю педагогів і науковців учні презентували  свої  науково-дослідницькі експериментальні роботи в галузі екології, біології, сільського і лісового господарства,  обмінювалися досвідом їх виконання. Науковцями, членами журі природничих секцій юним дослідникам природи були надані кваліфіковані поради і консультації.

Грамотами Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді нагороджено:

- Єфремову Юлію Віталіївну, ученицю 10 класу ліцею № 17 м. Хмельницького (тема роботи: «Оцінка токсичності донних відкладень методом біотестування», керівник: Гаєцька Людмила Пилипівна, вчитель біології ліцею № 17 м. Хмельницького);

- Горячка Максима Ростиславовича, учня 11 класу Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура (тема роботи: «Проблема виділення нікелю з відпрацьованих розчинів хімічного нікелювання», керівник: Зима Наталія Володимирівна, вчитель хімії Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура);

- Олійник Ірину Олегівну, ученицю 11 класу НВК № 9 м. Хмельницького (тема роботи: «Дослідження токсичної дії косметичних шампунів на тваринних тест об’єктах», керівник: Паращук Наталія Олександрівна, вчитель біології НВК  № 9 м. Хмельницького);

Детальніше...

24 Листопада 2017 р.
ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2017»

Міністерством освіти і науки України за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді 03-04 листопада у м. Києві було проведено ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2017».

Учні закладів загальної середньої освіти міста Хмельницького були активними учасниками Всеукраїнського біологічного форуму.

Так, учениці 10 класу Хмельницького ліцею № 17 здобули призові місця: Нікітюк Аліна – ІІ місце в категорії «Анатомія і фізіологія людини» за представлення  науково-дослідницького проекту «Властивості, використання та дія природних речовин у косметологічних цілях»; Єфремова Юлія  – ІІІ місце в категорії «Екологія та проблеми довкілля» за представлення науково-дослідницького проекту «Оцінка токсичності донних відкладів Хмельницького водосховища методом біотестування».

Щиро вітаємо переможців!

24 Листопада 2017 р.
Не соромся свого українства

У світлиці Народного Дому «Просвіти» відбулось методичне об`єднання вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти міста Хмельницького.

На зібранні було представлено репринтне видання книжки Івана Огієнка «Наука про рідномовні обов`язки. Рідномовний Катехизис для вчителів, робітників пера, духовенства, адвокатів, учнів і широкого громадянства». Книжка відтворена з видання 1936 року, здійсненого ще за життя Івана  Огієнка.

Репринтне видання буде передано в заклади загальної середньої освіти міста Хмельницького.  

23 Листопада 2017 р.
Патріотичний флешмоб «Борітеся-поборете!»

21 листопада в Україні відзначили День Гідності та Свободи, який об’єднав дві доленосні події: Помаранчеву Революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Не залишились осторонь і хмельницькі школярі, які взяли участь у патріотичному флешмобі «Борітеся – поборете!».

За невеликий проміжок часу під звуки патріотичних пісень юним хмельничанам вдалося створити фотокомпозицію з кубів, що відображала події Революцій ХХІ ст. та події в зоні АТО.

Велика подяка усім, хто долучився до флешмобу та був з нами!

21 Листопада 2017 р.
Відзначаємо День толерантності

16 листопада світова спільнота відзначала День толерантності. Укотре гімназія №2 зустрічала гостей із інших шкіл міста, щоб поділитися власним досвідом впровадження тренінгових технологій у виховний процес. Учасниками тренінгу «Я – толерантна особистість» (тренер Бесага І.Є.) були члени шкільних євроклубів.

Захід пройшов насичено та креативно. Кожен учасник тренінгу мав право на висловлення думки. Усі присутні погодилися з тим, що проблеми толерантності та емпатії є важливими та актуальними.

17 Листопада 2017 р.
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

11 листопада 2017 року розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, що проходитиме впродовж листопада - грудня 2017 року.

Першими стартувала олімпіада з трудового навчання.

Переможці олімпіади: Детальніше (обслуговуюча праця, технічна праця)

 12 листопада 2017 року відбулася олімпіада з української мови та літератури.

Переможці олімпіади: Детальніше (Українська мова та література)

 Вітаємо переможців та їх учителів!

14 Листопада 2017 р.
Літературно-історичний захід «Духовно-педагогічна спадщина Г. Сковороди»

31.10.2017 року у музеї-бібліотеці Подільського товариства ім. Г.С. Сковороди відбувся літературно-історичний захід «Духовно-педагогічна спадщина Г. Сковороди». Захід був проведений Хмельницьким інститутом соціальних технологій Університету "Україна" та спільно з Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради. У заході взяли участь учителі української мови та літератури, історії України закладів освіти міста Хмельницького.

Чайковський Михайло Євгенович, ректор університету, провів екскурсію музеєм-бібліотекою Подільського товариства ім. Г.С. Сковороди.

Балема Т.М., учитель української мови та літератури навчального-виховного комплексу № 7 м. Хмельницького, розповіла про літературний доробок  Г. Сковороди.

Вихованці гурта культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва декламували вірші Григорія Сковороди.

 

7 Листопада 2017 р.
Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2017 рік

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2017 рік (рішення вісімнадцятої сесії Хмельницької  міської ради від 25.10.2017)

Наказ 313/63/ОД від 07.11.2017 року "Про затвердження в новій редакції паспортів бюджетних програм на 2017 рік"

7 Листопада 2017 р.
Історична довідка про «Великий терор»

     «Великий терор» – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937-1938 роках з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства. Наслідками комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація (визначення «Великий терор» вперше введено у науковий оббіг у монографії Роберта Конквеста «The Great Terror: Stalin’s Purge of the Thirties» (1968) («Великий терор: сталінські чистки 30-х років»). У зарубіжній історіографії цей період також означають як «Велика чистка» (англ. «The Great Purge»). Детальніше...

3 Листопада 2017 р.
.

      02 листопада 2017 року учитель початкових класів Хмельницької спеціалізованої школи І ступеня № 30 Свистак Оксана Леонідівна отримала диплом кандидата педагогічних наук. Учитель захистила дисертацію за спеціальністю «Загальна педагогіка та історія педагогіки», здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук на підставі рішення атестаційної комісії від 11.10.2017 року за підписом Л. Гриневич.

Щиро радіємо за колегу та бажаємо нових професійних перемог.

2 Листопада 2017 р.
Вітаємо переможців ІІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2017-2018 навчальному році

І місце

1. Столярчук Юлію Олександрівну, ученицю 5 класу гімназії № 2 м. Хмельницького. Вчитель Коцюба Оксана Валеріївна.

2. Миколюка Армана Васильовича, учня 6 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.

 Вчитель Глега Людмила Миколаївна.

3. Янчук Дарину Дмитрівну, ученицю 8 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24.

 Вчитель Федорова Надія Дмитрівна.

         ІІІ місце

1.    Чуйкову Анастасію Вікторівну, ученицю 7 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 м. Хмельницького.

Вчитель Вознюк Тетяна Миколаївна.

2.     Савчук Вікторію Олександрівну, ученицю 9 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.

Вчитель Глега Людмила Миколаївна.

3.    Гошовську Катерину Ігорівну, ученицю 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 імені Дмитра Іваха м. Хмельницького. Вчитель Павлунік Галина Пилипівна.

1 Листопада 2017 р.
Здобуваємо турнірний досвід

23-27 жовтня 2017 року відбувся фінальний етап ХІІІ Всеукраїнського турніру юних географів у місті Харкові. Хмельницьку область представляли переможці обласного турніру – команда «Колумби Хмельниччини» з Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка у складі: Медякова Олександра – капітана команди (10-б клас), Боднаря Владислава (10-б клас), Акопян Олександри (10-б клас), Савчук Вікторії (9-б клас) та Цапик Єлизавети (9-б клас). Команда виступала під керівництвом Бубнової Нелі Дмитрівни, вчителя-методиста Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.

У заключному етапі турніру брали участь 26 команд з різних куточків України. Хмельничани гідно представили нашу область на турнірі й отримали титул переможців у номінації «За географічний оптимізм». Трішки не вистачило команді впевненості та досвіду, аби ввійти до групи призерів турніру.

Організатори змагань підготували цікаву екскурсійну програму. Учні відвідали географічний факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, побували на різних кафедрах, ознайомилися з навігаційним обладнанням, колекціями мінералів та гірських порід. Захопила позитивними емоціями екскурсія в «ЕКОПАРК»,  який зустрів їх першим снігом. Діти побачили виставку хризантем, різні квіткові  композиції, представників тваринного світу.

Ось якими враженнями поділилася член команди Вікторія Савчук: «Мені випала нагода презентувати рідне місто перед усією країною на Всеукраїнському турнірі юних географів. Поїздка до Харкова була надзвичайною. Сама прогулянка по місту чого варта! Університет, вкритий сніговими брилями, так і зачаровував. А площа Конституції! Така простора і велична, і водночас така крихітна!

Однак, найважливішим є саме досвід турнірної боротьби. Досвід виступати перед великою аудиторією, впевнено вести полеміку і відстоювати свою думку. Надзвичайно цікаво було послухати погляд команд на різні географічні проблеми. Оцінювали роботу доктори та кандидати географічних наук, завдяки яким ми дізналися багато нового. Увесь тиждень був переповнений позитивними емоціями, за що ми дуже вдячні нашій найкращій Нелі Дмитрівні, яка підготувала нас до турніру, а також організаторам заходу».

Капітан команди Медяков Олександр: «Брати участь у Всеукраїнському турнірі юних географів – це дещо неймовірне! Ми поринули в атмосферу змагань та боротьби, навчилися відстоювати власну думку на професійному рівні. Також ми, скориставшись нагодою, спробували більше дізнатись про серце Слобожанщини – місто Харків. Я дякую нашій згуртованій команді та керівнику Бубновій Н.Д. за цікаву співпрацю і підтримку. Початок шляху покладено, перемоги чекають нас!»

30 Жовтня 2017 р.
Позитивний імідж закладу освіти – перспектива його розвитку

26 жовтня у гімназії № 2 відбувся міський семінар-практикум «Створення позитивного іміджу навчального закладу через систему виховної роботи». Виховним сектором гімназії представлено змістовні інтерактивні форми роботи, розкрито структурні компоненти іміджу закладу освіти та значення системи виховної роботи для позитивного його формування. Директор гімназії № 2 Байдич В.Г. ділився досвідом щодо ролі керівника та його заступників у процесі створення обличчя закладу освіти.

Своєрідний майстер-клас з теми підготували педагоги і гімназисти: заступник директора з виховної роботи Томчишина Т.П., лауреат Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року-2016» Заклевська О.І., учні-учасники учнівського парламенту – Кравець Дарина, Макінян Дмитро, Коцемир Віктор, Савчук Дмитро, учасники Євроклубу «Кур’єри ЮНЕСКО» (керівник Бесага І.Є.), команда гуртківців «Сокіл-Джура» (керівник Колісецький В.О.).

Під час екскурсії учасники семінару ознайомилися з культурно-мистецькими центрами гімназії: зразковим музеєм Бойової Слави (керівник Полякова Г.Т.), зразковим музеєм подільських звичаїв та обрядів (керівник Лакей А.І.), зонами комфорту й відпочинку. Побачили дефіле шкільної форми, що підготували педагоги-організатори Гуменюк Н.В. та Савицька Г.О.

Заступники директорів з виховної роботи взяли активну участь у роботі тренінгу, висловивши ряд пропозицій щодо створення Школи довіри та позитиву. Всі присутні підтримали думку про те, що будь-який аспект діяльності закладу впливає на імідж, навіть якщо ми цього й не усвідомлюємо.

28 Жовтня 2017 р.
Вітаємо !!!

Вітаємо вчителя німецької мови Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу Єфремову Надію Олександрівну, яку нагороджено Грамотою Міністерства освіти і науки України за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок в оновлення навчальних програм для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та розроблення навчальних програм для старшої школи. Бажаємо подальших успіхів!

27 Жовтня 2017 р.
Концерт-презентація шкільних євроклубів міста

24 жовтня у актовій залі гімназії № 2 м. Хмельницького відбувся концерт-презентація шкільних євроклубів міста, приурочений до Дня створення ООН. Себе представляли команди 11 навчальних закладів: ССЗШ №1, гімназія № 2, ліцей №17, НВО №5, НВК №4, СЗОШ №7, НВК №9, НВО №28, СЗОШ №29, СЗОШ №8, ТБЛ. Кожна команда презентувала свій клуб яскраво та креативно. Усі виступи були по-своєму незабутні та неординарні. Молодці! Так тримати!

Особлива подяка господарям закладу, зокрема, заступнику з виховної роботи Томчишиній Т.П., педагогу-організатору та керівнику євроклубу гімназії № 2 «Кур’єри ЮНЕСКО» Бесазі І.Є. за чудову підготовку та проведення заходу.


26 Жовтня 2017 р.


©Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, 2009
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53
khmuosvita@ic.km.ua

© Всі права на матеріали сайту www.education.km.ua охороняються
у відповідності з законодавством України.
Копіювання матеріалів без посилання на джерело заборонено.
Розробка сайту